De winter is een rustige tijd op de wijngaard en blijft er tijd over om eens iets anders te doen. Iets wat niet met wijnvaten, druiven, oogsten etc. te maken heeft.
Dat dacht John Jordan, eigenaar van Jordan Winery in Sonoma County ook en hij nam met zijn team een Gangnam Style Wijn Video in de wijngaard op. Het is weer eens iets anders… Het blog van deze wijngaard is zeker de moeite waard om eens met een bezoekje te vereren. Er staan leuke artikelen op en er zijn nog meer leuke video’s over wijn te vinden. Video’s met wijn reviews, maar ook een video waarin je ziet hoe het leven er aan toe gaat op de wijngaard in de lente.
Een leuke site, die niet voor niets in 2012 werd uitgeroepen tot het beste wijngaard/wijnhuisblog van 2012.
Winter op de wijngaard: Gangnam Style in Wine Country
Overigens is dit Gangnam Style Wijn Video niet de enige humoristische wijnvideo van de Jordan Winery. Ook namen ze – met het oog op Halloween – een video op over het nachtelijk oogsten. Leuk, zo’n wijnmaker met humor!
Een spannende nacht op de wijngaard
Gerelateerde berichten
De op één na goedkoopste wijn – Wijn humor
Een parodie op Ilja Gort
Wijn Video Een potje, eh glaasje, kunnen breken