– Zakelijk dineren in stijl –
Amsterdam, 13 augustus 2015 – Vandaag is Cichi Dining Experience gelanceerd. Dit nieuwe bedrijf verzorgt een mooi gedekte tafel, binnen of buiten, geschikt om een bijzondere en feestelijke tint te geven aan zowel zakelijke als persoonlijke diners. Opgericht door Cilia de Cock, verhuurt en verkoopt Cichi aansprekende kleurrijke en design serviezen van kwalitatieve merken als Steelite Craft, Broste Copenhagen, Mateus Ceramics, Catchii en Van Verre. Zo leverde het bedrijf onlangs een servies voor het pop-up restaurant van foodcoach Rens Kroes. In de snelle wereld om ons heen brengt Cichi de kunst van het genieten van tafelen in een ontspannen setting terug.
Ook in het zakenleven is persoonlijkheid en karakter steeds meer de sleutel tot een duurzame relatie. De aandacht voor klanten kan tijdens een zakendiner tot uiting gebracht worden door de zorgvuldige aankleding van de tafel. Cilia de Cock, directeur en oprichtster van Cichi: ‘De tafelaankleding kan ondersteunen in het bepalen van de sfeer. Genodigden voelen het direct als een dinertafel en setting met extra aandacht zijn samengesteld. Dit leidt tot een ongedwongen sfeer wat bedraagt aan het succes van een diner. De Cock vervolgt: ‘Voor ieder diner lever ik maatwerk in overleg met de klant en afgestemd op de gelegenheid. Daarbij ga ik voor het “wow”effect.’
Opvallende serviezen en tafelgerei
Het bedrijf verhuurt en verkoopt serviezen en tafelgerei, zoals bestek, planken, schalen, glaswerk en linnen. Cichi is ook het enige verkooppunt in Nederland van het serviesmerk Steelite Craft voor de particuliere markt. Cichi selecteert zijn assortiment op kwaliteit en originaliteit en haalt veel uit het buitenland. Op deze manier blijft het bedrijf zijn collectie steeds vernieuwen.
De Cock heeft een internationale achtergrond; ze verbleef in verschillende verre landen waar zij haar inspiratie op deed. Door verschillende kleuren en vormen te combineren, ontstaan verschillende taferelen en thema’s en dat maakt ieder diner uniek.
Persoonlijk
Voor ieder diner een persoonlijke setting creëren die afgestemd is op de doelstelling van de middag of avond is het devies van Cichi. De Cock: ‘Mijn doel is om tafelsettings met een persoonlijke touch te creëren. Ik lever maatwerk en gebruik onder meer een moodboard om samen met de klant te komen tot de ideaal gedekte tafel.’
Flexibele samenwerking
Cichi werkt samen met verschillende cateraars, wedding planners, evenementenbureaus en locaties door het hele land. Hierdoor is het bedrijf flexibel om voor ieder diner de juiste ingrediënten te leveren voor een geslaagde dag. Bernadette Evers-Grasveld, mede-eigenaar van het cateringbedrijf Amsterdam Flavours: ‘Het gekleurde servies van Cichi past erg goed bij onze stijl van koken en de gerechten komen prachtig uit op het bord.’
Over Cichi
Cichi is begin 2015 opgericht door Cilia de Cock die een achtergrond heeft in de zakelijke wereld van onder meer ABN AMRO. Cichi gelooft dat aandacht voor serviezen en alles wat op tafel staat zich vertaalt in extra genieten van het feestelijke moment en (zakelijke) relaties versterkt. Het bedrijf verkoopt of verhuurt tafelgerei, van tafelkleed tot schalen en bestek, voor ieder gewenste setting op iedere gewenste locatie. Ook kan Cichi de gehele styling van het diner verzorgen. Het bedrijf is gevestigd in Amsterdam. Voor meer informatie zie www.cichi.nl, www.facebook.com/CichiDiningExperience, www.instagram.com/cichidiningexperience.
-Persbericht-